SIA A & J Logistic ir daudznozaru uzņēmums, kurš darbojās vairākās nozarēs, tādās kā transporta loģistika, būvniecība - kur specializējas visu veidu liftu iekārtu un eskalatoru, hidraulisko un elektrisko liftu platformu, diagonālo pacēlāju, fasāžu mazgājamo iekārtu, liftu šahtu konstrukciju tirdzniecībā un montāžā kā arī nodrošina garantijas laika un pēcgarantijas apkalpošanas servissu, liftu un eskalatoru rezerves daļu tirdzniecību.

SIA A & J Logistic jau daudzus gadus veiksmīgi sadarbojas ar lielākajiem liftu iekārtu un eskalatoru ražotājiem Eiropā, regulāri veic savu darbinieku apmācības pie iekāru ražotājiem, kā arī apmeklē liftu iekārtu un eskalatoru izstādes, kur gūtā pieredze ļau kompānijas darbiniekiem piedāvāt klientiem iepazīties un izmantot viņu projektos jaunākās tehnoloģijas un sasniegumus šajā nozarē.

Liftu iekārtu un eskalatoru rezerves daļu tirdzniecības jomā uzņēmums veic sadarbību ar lielu daudzumu liftu iekārtu un eskalatoru komponentu un detaļu ražotāj kompānijām pa visu Eiropu, kuras specializējas komponentu ražošanā priekš tādām kompānijā kā Schindler, Otis, Kone, ThyssenKrupp, un daudzām citām.

Mēs veicam liftu un eskalatoru detaļu un komponentu tirdzniecību un piegādes pa visu Eiropu un NVS valstīm. Izmantojot mūsu pieredzi loģistikas nozarē, mēs nodrošinām ātras piegādes. Šobrīd veicam regulāras rezerves daļu piegādes uz Krieviju un Ukrainu.